FRASERS HOSPITALITY “THE WORLD LUXURY HOTEL AWARDS 2014” YARIŞMASINDAN ÖDÜLLE DÖNDÜ
17 December 2014

Ant Yapı’nın Bomonti’deki binası Anthill Residence’ın içerisinde yer alan Fraser Place Anthill İstanbul’un bağlı olduğu otel zinciri Frasers Hospitality grubu, ‘The World Luxury Hotel Awards 2014’ yarışmasından ödülle döndü.

 Frasers Hospitality, bu sene 21.si düzenlenen ‘The World Luxury Hotel Awards 2014’ (Dünyanın En İyi Lüks Otelleri Ödülleri 2014) organizasyonunda, ” Servisli Rezidans Daireleri Arasında Dünya Lideri” kategorisindeki ödülün sahibi oldu. Turizm profesyonelleri ve dünya çapındaki kamuoyu tarafından verilen, lüks segment otellerin arasından en iyilerinin değerlendirildiği ‘The World Luxury Hotel Awards 2014’ ödül töreni bu yıl Güney Afrika’nın Cape Town şehrinde düzenlendi. Tüm dünyada 145 ülkeden 1000’in üzerinde otel, butik otel, resort ve özel adanın aday gösterildiği ve sadece en iyilerin değerlendirildiği organizasyona önde gelen seyahat acentelerinin yöneticileri ve turizm dünyasının önemli isimleri katıldı.

Ödül töreninde Frasers Hospitality CEO’su Choe Peng Sum, “Dünyanın en prestijli ödülü olan ‘The World Luxury Hotel Awards 2014’, Frasers Hospitality’nin başarısını taçlandırdı. Kazandığımız bu ödül, markalarımızın mükemmel hizmetler sunmaya devam etme kararlılığının ve bulunduğumuz konumla yetinmediğimizin en büyük kanıtı. Konuklarımıza, ortaklarımıza, Londra, Paris, Dubai, Yeni Delhi, Osaka, Seul, Şanghay, Singapur ve Sydney’de yerleşik olan ve bu başarıyı borçlu olduğumuz yaklaşık 4.000 kişilik personelimizin paylaştığı vizyonumuza şükran borçluyuz” dedi.