HAKKIMIZDA

Deneyimimiz ve yıllara dayanan ustalığımız ile Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Rusya, İngiltere ve ABD’de imza projeler gerçekleştiren uluslararası bir inşaat grubuyuz.

Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde istikrarlı şekilde taahhüt ve yeni geliştirme alanlarının satın alınması ile desteklenen sürdürülebilir büyümeyi korumayı hedefliyoruz.

Bugüne kadar yüzlerce projemizle sayısız ödül gururu yaşadık. Üstyapıdaki uzmanlığımızla standartların belirleyicisi haline geldik. Stratejimiz; yılların tecrübesi, iş yapma anlayışımız ve sıkı çalışmamızla dünyanın önde gelen inşaat ve gayrimenkul geliştirme grubu olmayı başarmak.

Her zaman kalıpların dışında düşünmeye, mevcut duruma meydan okumaya ve kaynakların genellikle sınırlı olduğu bir pazarda performansı artırmaya çalıştık. Yaklaşık 30 yıldır, faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde inşaat yatırımları oluşturmak ve yönetmek için derin tecrübeye sahip olduk.

KURUMSAL KATALOG

VİZYONUMUZ
Çevreye zarar vermeden, doğal kaynak israfını en aza indirip, geleceğe birer eser bırakarak büyümeyi ve gelişmeyi sürekli kılmak.

MİSYONUMUZ
Çağdaş ve modern yapılarıyla kaliteden ödün vermeden, optimum maliyetli çözümlerle, projeleri taahhüt edilen zamanda ve kurallarına uygun, eksiksiz olarak teslim etmek. Sektöre yeni bir soluk getirerek genç ve dinamik yapımızla değişim ve yenilikleri işimizin her alanına yansıtmak.

 

*2020